PHU TECHMAR
SERWIS IT 24h
tel.606693674

Sonda

Jakiej dystrybucji linuxa używasz ?

Wyniki
KurJerzy.pl - kurierzy UPS, OPEK i DHL
Błąd
  • Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.

Domofony, Bramofony

Nasz firma zajmuje się dystrybucją, instalacją oraz konfiguracją bramofonów i domofonów firmy Slican.

Posiadamy odpowiedni certyfikat firmy Slican.


Polecamy:


Slican BRV


Funkcjonalne i wygodne bramofony współpracujące z dowolną centralą Slican na przykład MAC-6400 lub CCT-1668. Estetyczna jedno- lub dwuprzyciskowa obudowa w kolorze grafitowym dostępna jest w wersji zarówno natynkowej jak i podtynkowej.

Slican SKD

Bramofon centralowy Slican SKD to system możliwością wybrania numeru abonenta centrali telefonicznej i dostępem za pomocą koduPIN lub kart RFID, z czytnikiem wewnątrz obudowy. Współpracuje z dowolną centralą telefoniczną lub serwerem telekomunikacyjnym Slican na przykład MAC-6400 lub CCT-1668. System SKD poszerza funkcjonalność centrali oraz dodatkowo oferuje lepszą kontrolę dostępu do, np. pomieszczeń biurowych. Kaseta bramofonowa kompletna z klawiaturą numeryczną dostępna jest w wykonaniu podtynkowym (SKD.RF-KN12P-graph) jak i natynkowym (SKD.RF-KN12N-graph.al)
BRAMOTEL® CBRA1


Nowoczesne urządzenie elektroniczne pozwalające połączyć klasyczną instalację domofonową z posiadaną linią telefoniczną, umożliwia łączność z kasetą domofonu lub bramofonu przy pomocy standardowych aparatów telefonicznych. Rozwiązanie to daje szereg nowych możliwości użytkowych w porównaniu do zwykłego bramo- lub domofonu.


Cyfrowy System Domofonowy HAS-3000


Nowoczesne, eleganckie i niezawodne rozwiązanie dla budownictwa wielorodzinnego (jedna kaseta obsługuje jedną klatkę schodową) oraz dla firm i biurowców. Posiada czytelny, kontrastowy wyświetlacz LED oraz niezawodną i trwałą klawiaturę dotykową zapewniającą precyzyjny, potwierdzony sygnałem akustycznym wybór klawiszy.

Dzięki podświetlanym przyciskom z kasety można korzystać w całkowitych ciemnościach. W odróżnieniu od klasycznej analogowej instalacji domofonowej, wykorzystuje prostą i przejrzystą instalację dwu przewodową zarówno w pionie jak do połączenia unifonów.

W skład systemu wchodzą:

  • kaseta stalowa HAS3000-KD12P o wymiarach 176 mm x 212 mm x 34 mm, z podświetlanym okienkiem informacyjnym

  • do 255 unifonów serii HAS255

  • transformator zasilania prądem zmiennym ~230V / 12Vac

  • opcjonalny dodatkowy przycisk (otwieranie drzwi przez  recepcjonistę lub dozorcę)

Cyfrowy System Domofonowy HAS-3032

Nowoczesne, eleganckie i niezawodne rozwiązanie przeznaczone głównie dla budownictwa mieszkaniowego (wielorodzinnego), ale także firm i biurowców.
Każdą klatkę schodową obsługuje jedna kaseta.  W przypadku wielu kaset (wejść) można kasety połączyć ze sobą. Konfiguracja taka pozwala na obsługę dużego budynku z wieloma wejściami z jednego miejsca (portiernia), jak również połączenie się np. z kasety głównej do lokalu w konkretnym bloku (jednym z wielu) i klatce.

W skład systemu wchodzą:

  • kasety stalowe HAS3032-KD12P (176 mm x 212 mm x 34 mm), z podświetlanym okienkiem informacyjnym

  • do 500 unifonów serii HAS255

  • transformator zasilania prądem zmiennym ~230V / 12Vac (dla każdej kasety)

  • opcjonalny dodatkowy przycisk (otwieranie drzwi przez  recepcjonistę lub dozorcę)Unifony cyfrowe US- P2L-HAS255


Dwu przyciskowy unifon cyfrowy Slican US-P2L-HAS255 przeznaczony jest do współpracy z 2-przewodową instalacją domofonową. Rekomendujemy do współpracy z systemem Slican HAS-3000 i Slican HAS-3032.  W trakcie rozmowy można otworzyć drzwi (klawisz z "kluczykiem") lub bramę (drugim klawiszem). Unifony przystosowane są do montażu naściennego.

Aktualności ze świata IT

Design by Yagendoo.com & Template by simsalaring.eu